AULA A200 — 1

AULA A200kolonka

AULA A200 — kolonka.

Yoritiladigan va bitta USB dan ishlaydigan ixcham kublar

«Karbon» old panelli, dinamigi atrofida toʻq sariq halqali va asosida yorugʻ chiziqli 2.0 kub karnaylar.

60 000 soʻm Oldindan buyurtma

Kutilayotgan yetkazib berish: 18-noyabr

Buyurtma asosida olib kelamiz — aniq sanani GEEKSHOP tasdiqlaydi

Oldindan buyurtma — toʻlovsiz. GEEKSHOP menejeri siz bilan bogʻlanib, mavjudlik, yetkazib berish sanasi va toʻlovni tasdiqlaydi.

Telegramda oldindan buyurtmaTelegram

Narx va mavjudlik — GeekShop dan, avtomatik yangilanadi

  • 2.0ch sabvufersiz stereo juftlik
  • 2pcs toʻplamdagi karnaylar
  • 3.5mm mini-jek audio kirish

Nega uni tanlashadi

Siz nimaga ega boʻlasiz

01

«Karbon» qirrali kub

A200 oddiy shakl atrofida qurilgan: mat yon tomonlari va taʼsirli old qirrasi bor deyarli kub korpus. Panel karbonga oʻxshash qiyshiq relyef bilan qoplangan, chekkasidan kumushrang ramka oʻtadi, markazida esa yorqin toʻq sariq halqali dinamik — modelning asosiy rang urgʻusi — turadi. Panelning pastida AULA yozuvi bor. Shakli tufayli karnaylar barqaror turadi va stolda koʻp chuqurlik talab qilmaydi.

AULA A200 karnaylari: karbon old panelli va toʻq sariq dinamik halqali ikki qora kub
02

Asosdagi yorugʻlik chizigʻi

Old qirraning pastki chekkasi boʻylab yorugʻ chiziq oʻtadi — AULA tavsifda uni «dinamik LED yoritish» deb ataydi. Rasmiy fotosuratlarda u qizil rangda yonadi va karnaylar ostidagi stolni yoritib, qorongʻida ularga hajm qoʻshadi. Yoritishda nechta rang va rejim borligini hamda almashtirgich bor-yoʻqligini AULA aytmaydi, shuning uchun biz buni vaʼda qilmaymiz: ishlab chiqaruvchi suratlarida koʻringaniga tayaning.

Burchak ostidagi AULA A200 karnaylari, old qirra asosidagi qizil yorugʻ chiziq yoqilgan
03

Bitta kabel, ikkita shteker

Rasmiy suratda butun simlar yaxshi koʻrinadi: karnaylardan umumiy kabel chiqadi, unda choʻziq boshqaruv bloki oʻrnatilgan, oxirida esa ikkita shteker — 3,5 mm mini-jek va USB-A bor. Butun oʻrnatish shu: ovoz audiochiqishga, quvvat USB ga, ovoz balandligi esa qoʻl ostidagi blokda. AULA modelni plug-and-play deb taʼriflaydi va razyemlar tarkibiga koʻra bu aynan shunday koʻrinadi.

Kabeli yoyilgan AULA A200 karnaylari: ovoz regulyatori bloki hamda 3,5 mm va USB-A shtekerlari

A200 va A200 Pro — bir xil narsa emas

AULA saytida A200 Pro modeli bor va uni bu bilan adashtirish oson. Pro — bu 2.1 tizim: karnaylar juftligiga alohida sabvufer qoʻshilgan va ishlab chiqaruvchi kuchaytirilgan past chastotalarni alohida tilga oladi. Bu yerda esa oddiy A200 — sabvufersiz, kub korpusli va old paneli boshqacha dizayndagi 2.0 stereo juftlik. Agar aynan alohida moduldan chiqadigan bas kerak boʻlsa, bu model uni bermaydi.

Oq fonda uchdan toʻrt burchakdagi AULA A200 karnaylari juftligi, yoritishsiz

Xususiyatlar

AULA A200 xususiyatlari

«Karbon» qirrali kub

A200 oddiy shakl atrofida qurilgan: mat yon tomonlari va taʼsirli old qirrasi bor deyarli kub korpus. Panel karbonga oʻxshash qiyshiq relyef bilan qoplangan, chekkasidan kumushrang ramka oʻtadi, markazida esa yorqin toʻq sariq halqali dinamik — modelning asosiy rang urgʻusi — turadi. Panelning pastida AULA yozuvi bor. Shakli tufayli karnaylar barqaror turadi va stolda koʻp chuqurlik talab qilmaydi.

Asosdagi yorugʻlik chizigʻi

Old qirraning pastki chekkasi boʻylab yorugʻ chiziq oʻtadi — AULA tavsifda uni «dinamik LED yoritish» deb ataydi. Rasmiy fotosuratlarda u qizil rangda yonadi va karnaylar ostidagi stolni yoritib, qorongʻida ularga hajm qoʻshadi. Yoritishda nechta rang va rejim borligini hamda almashtirgich bor-yoʻqligini AULA aytmaydi, shuning uchun biz buni vaʼda qilmaymiz: ishlab chiqaruvchi suratlarida koʻringaniga tayaning.

Bitta kabel, ikkita shteker

Rasmiy suratda butun simlar yaxshi koʻrinadi: karnaylardan umumiy kabel chiqadi, unda choʻziq boshqaruv bloki oʻrnatilgan, oxirida esa ikkita shteker — 3,5 mm mini-jek va USB-A bor. Butun oʻrnatish shu: ovoz audiochiqishga, quvvat USB ga, ovoz balandligi esa qoʻl ostidagi blokda. AULA modelni plug-and-play deb taʼriflaydi va razyemlar tarkibiga koʻra bu aynan shunday koʻrinadi.

A200 va A200 Pro — bir xil narsa emas

AULA saytida A200 Pro modeli bor va uni bu bilan adashtirish oson. Pro — bu 2.1 tizim: karnaylar juftligiga alohida sabvufer qoʻshilgan va ishlab chiqaruvchi kuchaytirilgan past chastotalarni alohida tilga oladi. Bu yerda esa oddiy A200 — sabvufersiz, kub korpusli va old paneli boshqacha dizayndagi 2.0 stereo juftlik. Agar aynan alohida moduldan chiqadigan bas kerak boʻlsa, bu model uni bermaydi.

Mahsulot buyurtma asosida keladi. Kutilayotgan yetkazib berish — 2026-yil 18-noyabr. Mavjudlik, yakuniy narx va yetkazib berishni GEEKSHOP tasdiqlaydi. Maʼlumot ommaviy oferta hisoblanmaydi.

Model xususiyatlari: AULA rasmiy sayti

Turi
Faol 2.0 akustika, 2 ta karnay
Ulanish
3,5 mm — ovoz, USB-A — quvvat
Boshqaruv
Kabeldagi ovoz regulyatori
Yoritish
Old qirra asosidagi yorugʻ chiziq
Korpus
Kub shaklida, «karbon» old panel, kumushrang ramka
Model
AULA A200
AULA dagi nomi
AULA A200 Gaming Speaker
Akustika turi
Faol 2.0 stereo juftlik, sabvufersiz
Karnaylar soni
2
Rangi
Qora, kumushrang ramka va toʻq sariq dinamik halqasi bilan
Adashtirmang
AULA A200 Pro — bu boshqa model, sabvuferli 2.1 tizim
Versiya (prays-list boʻyicha)
USB 2.0 & 3.5mm
Audio kirish
3,5 mm mini-jek
Quvvat
USB-A portdan, tashqi quvvat bloki kerak emas
Ovoz balandligini sozlash
Kabeldagi regulyator, shtekerlar yonida
Simsiz aloqa
Yoʻq, model simli
Chiqish quvvati
Ishlab chiqaruvchi koʻrsatmagan
Dinamik diametri
Ishlab chiqaruvchi koʻrsatmagan
Chastota diapazoni
Ishlab chiqaruvchi koʻrsatmagan
Oʻlchamlari va ogʻirligi
Ishlab chiqaruvchi koʻrsatmagan
Kabel uzunligi
Ishlab chiqaruvchi koʻrsatmagan
Yoritish ranglari va rejimlari
AULA uni «dinamik LED yoritish» deb ataydi, ammo ranglar va rejimlar roʻyxatini eʼlon qilmaydi

Qutida

  • AULA A200 karnaylari — 2 dona, 3,5 mm va USB-A shtekerli hamda ovoz regulyatorli kabel bilan ulangan

Savollar

Asosiysi qisqacha.

Yetkazib berish qachon kutilmoqda?

Kutilayotgan yetkazib berish — 2026-yil 18-noyabr. Oldindan buyurtma narx va partiyadagi oʻrinni belgilaydi; aniq sanani GEEKSHOP tasdiqlaydi.

A200 A200 Pro dan nimasi bilan farq qiladi?

Bular turli modellar. AULA saytidagi A200 Pro — 2.1 tizim: karnaylar juftligi va alohida sabvufer, ishlab chiqaruvchi kuchaytirilgan past chastotalarga urgʻu beradi. Pro qoʻshimchasiz A200 — kub korpusli 2.0 stereo juftlik, toʻplamda sabvufer yoʻq. Yetkazib beruvchining prays-listi ham bu modelni «Multi-colour Desktop Speaker 2.0» sifatida oʻtkazadi. Bu yerda aynan A200 sotiladi.

Rozetka yoki alohida quvvat bloki kerakmi?

Yoʻq. Kabel ikkita shteker bilan tugaydi: 3,5 mm mini-jek audiochiqishga, USB-A esa quvvat beradigan istalgan boʻsh portga kiradi. AULA modelni USB dan quvvat oladigan plug-and-play deb taʼriflaydi. Kompyuter, noutbuk, monitor, USB-xab yoki oddiy quvvatlash blokidagi port mos keladi.

Yoritish ranglarni oʻzgartiradimi?

Halol javob: aniq maʼlum emas. AULA tavsifda uni «dinamik LED yoritish» deb ataydi, yetkazib beruvchining prays-listi esa modelni koʻp rangli stol karnaylari turkumiga kiritadi, ammo birorta rasmiy manba ranglar, rejimlar va almashtirgich borligini sanab oʻtmaydi. Barcha rasmiy fotosuratlarda chiziq qizil rangda yonadi. Bu muhim boʻlsa, buyurtma rasmiylashtirishdan oldin GEEKSHOP menejeridan yetkazib beruvchida aniqlashtirishni soʻrang.

Mahsulot oldindan buyurtma — qancha kutish kerak?

A200 eng yaqin partiyada keladi: oldindan buyurtma qabul qilish 2026-yil 18-noyabrdan ochiq. Buyurtmani GEEKSHOP menejeri tasdiqlagandan soʻng yetkazib berish taxminan bir oy davom etadi. Aniq muddatni menejer tasdiqlash paytida aytadi — u partiyaning yetkazib beruvchi omboridan joʻnatilish sanasiga bogʻliq.

Narx, mavjudlik va yetkazib berishni kim tasdiqlaydi?

Mavjudlik, yakuniy narx va yetkazib berishni GEEKSHOP tasdiqlaydi. Saytdagi maʼlumot ommaviy oferta hisoblanmaydi.

Qanday buyurtma beriladi?

Mahsulotlarni savatga qoʻshing va buyurtmani yuboring — u GeekShop menejerining Telegramida ochiladi. Menejer mavjudlik, yakuniy narx va muddatlarni tasdiqlaydi. Saytda hech narsa toʻlanmaydi.

Yetkazib berish qancha turadi?

Butun Oʻzbekiston boʻylab yetkazish — 50 000 soʻm. Muddatlarni menejer buyurtmani tasdiqlashda aytadi.

Qanday xarid qilish

AULA gacha uch bosish.

Telegramga yozish@geekshop_manager
  1. Savat

    Buyurtmani saytda yigʻing — yoki darhol Telegramda menejerga yozing.

  2. Tasdiqlash

    Buyurtma GeekShop ga boradi: menejer mavjudlik, narx va muddatlarni tasdiqlaydi.

  3. Yetkazish

    Butun Oʻzbekiston boʻylab — 50 000 soʻm. Toʻlov tasdiqlangandan keyin menejer bilan kelishiladi.

  • GEEKSHOP orqali buyurtma
  • 1 oylik kafolat
  • Zavod qadoqidagi original
  • Saytda oldindan toʻlovsiz

Bu bilan olishadi

AULA F108Pro
AULA F108Pro

TFT ekranli toʻliq oʻlchamli gasket klaviatura

Raqam va navigatsiya uchun 104 tugma · Ekran va regulyator qoʻl ostida · Ikki akkumulyator, jami 8000 mA·soat

840 000 soʻm Sotuvda bor
AULA F75
AULA F75

75% Gasket konstruksiyali hot-swap simsiz klaviatura

80 tugma, strelkalar va regulyator · Gasket, PC plastina va besh qatlam · Klaviaturani almashtirmasdan uch rejim

640 500 soʻm Sotuvda bor
AULA F75 Wired Version
AULA F75 Wired Version

75% gasket simli klaviatura, regulyator va hot-swap bilan

Raqamli bloksiz qora-qizil F75 · USB-C: ulang va ishlang · Gasket va bitta gʻildirak orqali boshqarish

388 500 soʻm Sotuvda bor
AULA F87Pro V2
AULA F87Pro V2

8K polling va 10000mAh bilan TKL gasket simsiz klaviatura

TKL: NumPadsiz 87 tugma · Yorugʻlik matritsasi va ikki rejimda 8K · Uch rejim va switch almashtirish

745 500 soʻm Sotuvda bor
Butun katalog

Savat

Hozircha boʻsh. Katalogdan istalgan tugmani bosing.

Butun katalog